SOLANA (SOL) AĞINDA ENDİŞELER ARTARAK DEVAM EDİYOR!

Solana (SOL) yatırımcıları arasında düşüş hissi hakim gibi duruyor. Ethereum’un kurucu ortağı, ağ hakkında olumsuz bir bakış açısına sahip olduğunu paylaştı. Solana’nın ekibi 28 Mayıs tarihinde blockchain saatinin 30 dakika geride çalıştığını topluğa duyurdu.

Ethereum kurucu ortağı neler söyledi?

Ethereum’un kurucu ortağı Gavin Wood geçtiğimiz günlerde altcoin sahiplerine bir uyarı yayınladı. Kurucuya göre, Solana fiyatı, son piyasa çöküşünde tasfiye edilen 1 trilyon doların ardından başka bir düşüşle karşı karşıya kalabilir. Yatırımcıların dikkatli olmasında fayda var. Piyasa çöküşüne yanıt olarak Solana, Binance Coin, Ripple ve Cardano gibi popüler altcoinler fiyat düşüşleriyle karşı karşıya kaldı.

Kripto pazarındaki en son çöküş, kripto topluluğunun şimdiye kadar yaşadığı en büyüklerden biri ve LUNA ve UST’deki çöküşle ateşlendi. Bu, yatırımcılar arasında paniğe sebep oldu.  Solana operasyonel sorunlar yaşıyor. Ekip, 28 Mayıs’ta blockchain saatinin 30 dakika gerisinde çalıştığını duyurdu. Sonuç olarak, ağdaki stake ödülleri olumsuz etkilendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.