SIX Digital Exchange, Fireblocks ile Ortaklık Kuruyor

Kripto para sektörü gelişme kaydederken bu alandaki yapılan ortaklıklarda artış göstermeye başlamış durumda. Bununla beraber SIX Digital Exchange (SDX), kısa süre önce , Web3 Birimi SDX Web3 Services’in, düzenlenmiş aracılara ve kurumsal yatırımcılara yardımcı olmak için en hızlı büyüyen dijital varlık ve kripto teknolojisi platformlarından biri olan Fireblocks ile stratejik bir işbirliği geliştirdiğini doğruladı.

SIX Digital Exchange, Fireblocks ile El Sıkıştı

SIX Digital Exchange, resmi bir basın açıklamasında, teklifin İsviçre’deki ve Avrupa bölgesindeki finans firmaları, şirketler ve bankalar gibi kurumsal müşterilere yönelik olduğunu belirtti.

SIX Digital Exchange Başkanı David Newns konu ile ilgili olarak şu şekilde açıklama yaptı:

“SDX’te, dijital varlıkların ve onların altında yatan blok zinciri teknolojisinin, geleneksel altyapının sağlayamayacağı net faydalar sunduğuna inanıyoruz. SDX, geçen yıl Ekim ayında SDX Exchange ve CSD’nin lansmanı ve geçen ay SDX Web3 Hizmetlerinin lansmanı ile kurumsal benimsemeyi destekliyor.”

Geçen yıl SIX Digital Exchange , FINMA’dan düzenleyici onay aldı. O dönemden beri borsa, Daura ile yakın zamanda yaptığı işbirliği de dahil olmak üzere birkaç önemli ortaklık kurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.