Octagon Networks, Bitcoin (BTC) Kabul Edeceğini Açıkladı

Bu kez bir hamle de siber güvenlik şirketi Octagon Networks, atılım yapan ve kripto para birimlerini ticari operasyonlarına entegre eden artan sayıda şirketler arasında yer alıyor.

Siber Güvenlik Şirketi (BTC) Kabul Edecek

Finbold‘un haberine göre; Etiyopya’nın başkenti Addis Ababa ve San Francisco’da faaliyet gösteren bir siber güvenlik şirketi olan Octagon Networks, resmi Twitter hesabı üzerinden yapılan duyuruya göre; tüm bilançosunu Bitcoin’e dönüştürme sürecini tamamladığını duyurdu.

Ayrıca şirket Bitcoin ile ödemeleri kabul etmeye ve Bitcoin kullanımını teşvik etmek için indirim sunmaya başlayacaklarını da söyledi. Octagon Network’ün bloguna göre, bu indirim, hizmetleri için Bitcoin (BTC) ile ödeme yapıldığında yüzde 50’ye kadar ulaşacak.

Şirketin yönetici ortağı Paulos Yibelo, konu ile ilgili olarak şunları söyledi:

“Birden fazla üçüncü dünya ülkesine dağılmış güvenlik araştırmacıları, mühendisleri ve bilgisayar korsanları olarak, Bitcoin’in insanlığın ilerlemesine devam eden katkılarına her zaman hayran kaldık ve şimdi çalışmalarımızı sınırların ötesine genişletmek için bize kapıyı nasıl açtığını takdir ettik.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.