Nium, Stellar Development Foundation ile İş Birliği Yapıyor

Son dönemde kripto para sektöründe birçok şirket bu alandaki çalışmalarını ilerletmek için iş birliği yapmaya başladı. Bu kez bu alandaki faaliyetlerini genişletmek isteyen şirketler Nium ve Stellar Development Foundation oldu.

Nium, Stellar Development Foundation ile El Sıkıştı

Nium, dün dünya çapında 190 ülkede ödeme yapılmasını sağlamak için Stellar Development Foundation ile bir iş birliği yaptığını duyurdu. Söz konusu açıklama Stellar’ın resmi Twitter hesabı üzerinden yapıldı.

Söz konusu bu ortaklık ile beraber hızlı ve verimli ödeme altyapıları aracılığıyla farklı ülkelerdeki işletmeleri kolaylaştıracak. Ayrıca bu iş birliği sayesinde Nium, bir dizi ödeme hizmeti aracılığıyla Stellar ağındaki müşterilere yardımcı olabilecek.

Stellar Development Foundation CEO’su ve İcra Direktörü Denelle Dixon konu ile ilgili olarak şunları söyledi:

“Bu entegrasyon, Blockchain destekli sınır ötesi ödeme çözümlerinin mevcut finansal sisteme getirdiği değeri gerçekten eve götürüyor. SDF’de her zaman haritayı doldurmak ve ağı dünyanın daha fazlasına bağlamak için çalışıyoruz. Nium ile birlikte, Stellar ağının erişimini bu kadar önemli ölçüde genişletmekten heyecan duyuyoruz.”

Ayrıca Dixon, ortaklığın sınır ötesi ödemelerde blockchain teknolojisinin benimsenmesini artıracağını da söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.