Web3 Danışmanı ScienceMagic.Studios’a Tohum Yatırım

Yatırım şirketleri yatırımlarını genellikle gelecekte kendilerine yüklü miktarda para kazandırabilecek önemli şirketlere yapıyor. Bu yüzden yatırım şirketlerinin ilgisi, son dönemin en kazançlı sektörlerinden biri haline gelen ve gelecekte çok daha büyüyeceği tahmin edilen Web3 şirketlerine kaymış durumda. Son olarak ScienceMagic.Studios da yatırımcıların gözüne giren projeler arasına katıldı.

Web3 için ScienceMagic.Studios’a 10 Milyon Dolarlık Tohum Yatırım

Web3, şirketlerin son dönemde oldukça üstlerine düştükleri alan hâline geldi. Şirketler yapılanmalarını bu yönde geliştirirken, oldukça yeni olan bu alanda danışmanlık şirketleri de öne çıkıyor. Bu web3 danışmanlık şirketlerinden birisi olan ScienceMagic.Studios da yakın zamanda önemli bir başlangıç yaptı. Öncülüğünü eski Guardian Media Group CEO’su David Pemsel‘in yaptığı şirket, markalara; NFT, token’lar ve diğer web3 teknolojileri için yol gösterecek. 

Konu hakkında konuşan Pemsel, şu ifadelere yer verdi:

“Dijital varlıklar, markaların topluluklarıyla yeni bir şekilde etkileşim kurmaları ve yeteneklerin işlerinden ilk kez gerçek değeri anlamaları için büyük bir potansiyel sunuyor. Ancak birçok marka bunu yeni anlamaya başlıyor.” 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.