NFTMAKERSS

Warner Bros Looney Tunes NFT’leri İçin Ortaklık Kurdu

Dünyanın en büyük medya şirketlerinden birisi Warner Bros. NFT sektörü için yeni içerikler üretmeye devam ediyor. Warner Bros. Looney Tunes NFT’leri için Nifty ile ortaklık kurduğunu açıkladı.

Sevilen Çizgi Film Karakterlerinin NFT’leri Geliyor

Warner Bros. New York merkezli Nifty ortaklığında “Looney Tunes: What’s Up Block?” adında hikâye tabanlı bir NFT koleksiyonu üzerinde çalışıyor. Warner Bros.’un NFT koleksiyonunun, Looney Tunes serisinin 80. Yıl dönümünü kutlamak için yaz aylarında yayımlanması bekleniyor. Looney Tunes temalı NFT’leri, Nifty Gateway üzerinden satışa sunulacak.

Looney Tunes NFT’lerini satın alan kullanıcılar, özel içerik, oyunlar ve sanal buluşmalar gibi çeşitli ayrıcalıklar sunacak ve gelecekteki NFT’leri indirimli satın alma fırsatı sunacak. Warner Bros. Tarafından yapılan açıklamada, Nifty ile ortaklığın bu ayın sonunda resmen başlayacağı belirtildi.

Koleksiyonun içinde yer alacak bazı animasyonlar arasında Looney Tunes’un sevilen karakterleri olan Bugs Bunny, Porky Pig, Daffy Duck, Tazmanya canavarı, Marvin de Martian, Sylvester ve Road Runner karakterleri yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.