Snoop Dogg, Bored Ape NFT Temalı Tatlı Restoranı Açacak

NFT sektörü hızla gelişmeye devam ederken birçok ünlü isim bu alandaki çalışmalarını hızlandırmış durumda. Bored Ape Yacht Club NFT’den ilham alan ilk restoran olan Bored & Hungry adlı bir fast food restoranı Los Angeles’ta açıldı. Söz konusu bu restoranın arkasındaki ekip, rapçi ve NFT meraklısı Snoop Dogg’du.

Snoop Dogg’dan Bored Ape NFT Temalı Tatlı Restoran

Andy Nguyen, Kevin Seo ve Phillip Huynh tarafından ortaklaşa kurulan bir girişim olan Snoop Dogg ve Food Fighters Universe, benzer şekilde Los Angeles’ta yer alacak olan Dr. Bombay’s Sweet Exploration’ı açma planlarını duyurdu.

Bunun yanında Snoop’un oğlu Cordell Broadus, Twitter’da Champ Medici adını kullanıyor ve restoran girişiminde yer alıyor. Cordell bir yayında konu ile ilgili olarak şu şekilde açıklama yaptı:

“Food Fighters Universe, gıda ve Web3 arasında köprü kuruyor ve NFT’ler için gerçek hayattaki yardımcı programlarla bir çığır açıyor. Bu, restoran endüstrisinin geleceği ve babam ve ben ekibe katılmaktan ve Dr. Bombay’ı hayata geçirmek için onların uzmanlıklarını kullanmaktan heyecan duyuyoruz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.