nftmakerss

Poloniex, NFT Pazaryeri APENFT ile Ortaklık Kuruyor

Küresel çapta büyük bir kripto para borsası olan Poloniex, önde gelen bir non fungible token (NFT) pazaryeri olan APENFT ile stratejik bir ortaklık kurduğunu resmen duyurdu. Bu işbirliği, kullanıcıların yeni entegrasyon ile NFT pazarı aracılığıyla Poloniex’te NFT’lere erişmelerine ve ticaret yapmalarına olanak tanıyacak.

APENFT, TRON ağı ile destekleniyor

APENFT, birinci sınıf sanat eserlerini seçkinlere özel öğelerden herkesin erişebileceği bir yapıya dönüştürmeyi amaçlamaktadır. APENFT, güvenli, güvenilir, verimli ve merkezi olmayan hizmetler sağlamak için TRON ağının temel teknolojisi tarafından desteklenmektedir. Pazaryeri, NFT sanatçılarını ve geliştiricilerini platformu kullanmaya teşvik etmek için sıfır ilk ​​işlem ücreti ve minimum gas ücreti sunacak.

APENFT hakkında

APENFT Marketplace; TRON, BSC ve Ethereum üzerine kurulu çok zincirli bir metaverse, GameFi ve NFT ticaret platformudur. BTFS isimli merkezi olmayan depolamaya sahiptir ve BitTorrent Chain aracılığıyla birlikte çalışabilir. Bu gelişen platform, NFT teknolojisinin benimsenmesinde önemli bir dayanak olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.