Moda Markası Lacoste web3 Ekosistemine Giriyor

Fransa merkezli lüks moda markası Lacoste, Blockchain yeniliklerine adım uyduruyor. Şirket UNDW3 ile birlikte web3 ekosistemine giriş yaptı.

Lacoste web3 Ekosistemine Giriş Yaptı

Şirket tarafından yapılan basın açıklamasında, Lacoste’un UNDW3 evreni ile topluluğun Lacoste markasının moda – spor vizyonunu ilerletmeye katkı sağlayacağı belirtildi. Yapılan basın açıklamasında, UNDW3, Lacoste topluluğu üyelerinin markaya yaratıcı bir şekilde sahip olmalarına olanak sağlıyor. Lacoste, UNDW3 lansmanına hazırlık olarak bir Discord kanalı açtı. Açılan bu Discord kanalı, Lacoste’un web3 evreni hakkındaki gelişmelerin aktarılmasını sağlayacak.

Lacoste’un web3 ekosisteminin neler kapsadığını merak eden 30.000’den fazla kişi ilk 48 saat içerisinde Lacoste’un Discord kanalına katıldı. Web3 ekosistemine giriş adımı ile birlikte Lacoste’un ilk NFT koleksiyonlarının bugün içinde satışa sunulması bekleniyor. Lacoste’un 11.212 parçadan oluşacak NFT’lerinin her birisi yaklaşık 100 – 120 dolara tekabül eden 0.08 Ethereum’dan (ETH) satışa sunulacak. NFT’ler sudan çıkan Lacoste timsahının benzersiz görüntülerini içerecek. Son olarak Lacoste’un bu NFT’lerinin sayısı Lacoste’un kurucusu olan Lacoste’un icat ettiği ikonik L1212 polo tişörtünü temsil ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.