Mike Recupero, GameStop’tan Ayrıldığını Açıkladı

GameStop’un (GME) finans direktörü (CFO) Mike Recupero, son zamanlarda yaptığı işe alımların ardından, maliyet düşürme çalışmalarının ortasında video oyunu şirketinden ayrılacağını açıkladı. Bunun yanında Recupero, geçen Haziran ayından bu yana şirketin CFO’su olarak görev yaptı ve yerini Baş Muhasebe Sorumlusu Diana Jajeh alacak.

Mike Recupero, GameStop’tan Ayrıldı

Kripto para piyasasındaki hareketli dönemin içerisinde işten çıkarmalar ve ayrılıklar devam ediyor. Son olarak elde edilen bilgilere göre; GameStop’un finans direktörü (CFO) Mike Recupero şirketten ayrılacağını açıkladı.

Bununla beraber GameStop, 2021’in başından bu yana 600’den fazla kişiyi işe aldı. Ancak şirket şimdi daha verimli çalışmak için bu personel sayısını azaltmak istiyor. Şirket, Haziran başındaki son üç aylık sonuçlarında dijital varlık satışlarından 76.9 milyon dolar gelir elde etti.

Video oyunu perakendecisi, geçen yıl Web3‘e adım attı ve bu yıl içinde bir NFT pazar yerinin planlanan lansmanından önce kripto ve NFT‘ler depolamak için bir dijital varlık cüzdanı geliştirdi. Son olarak belirtmek gerekirse şirket, dijital varlıklar ve Web3 içinde yeni ürünler geliştirmeyi de planlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.