Johnny Depp NFT Fiyatları, Dava Sonrasında Arttı

Başarılı oyuncu Johnny Depp’in eski eşi Amber Heard’e karşı açtığı hakaret davası bir süredir devam ediyordu. Davada kararın açıklanmasıyla birlikte Johnny Depp’in NFT’lerinin fiyatları artmaya başladı.

Kazanılan Dava Sonrasında Depp’in NFT’lerinin Fiyatı Arttı

NFT pazar yeri OpenSea üzerinde yer alan Johnny Depp’in “arkadaşlar ve kahramanlar” olarak isimlendirilen NFT koleksiyonunun fiyatı arttı. Bir süredir devam eden ve medyada canlı olarak yayınlanan Johnny Depp ve Amber Heard arasındaki dava sona ermişti. Davayı kazanan taraf olan Johnny Depp’in “Asla Gerçeklerden Korkma” NFT’lerinin fiyatı kazanılan dava sonrasında 0.52 Ethereum’a (ETH) yükseldi. Pek çok yerde canlı olarak yayınlanan dava ile birlikte Ocak ayında 0.70 ETH başlangıç fiyatıyla satışa sunulan koleksiyonuna bir süredir ilgi gösterilmiyordu. Davanın kazanılmasından sonra NFT’lerin fiyatları arttı.

OpenSea üzerinden satışa sunulan “Asla Gerçeklerden Korkma” NFT koleksiyonu, Depp’in sanat eserlerini içeriyor. Projenin orijinalliği MakersPlace tarafından geçtiğimiz ay doğrulanırken, koleksiyonun içinde Heath Ledger, Tim Burton, River Phoenix, Elizabeth Taylor, Al Pacino ve Hunter S. Thompson yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.