Ice Cube NFT Koleksiyonunu Çeşitlendiriyor

Amerikalı ünlü rapçi ve aktör O’Shea Jackson Sr. ya da herkes tarafından tanınan ismiyle Ice Cube, son dönemde kriptoya destekleriyle biliniyor. Ice Cube yaptığı son açıklamada NFT koleksiyonunu çeşitlendireceğini açıkladı.

Dogecoin Destekçisi Ice Cube NFT Koleksiyonuna Yeni Özellikler Ekliyor

Big3 basketball oyununun sahibi olan Ice Cube, bu girişimiyle Snoop Dogg ve Gary Vaynerchuck gibi büyük isimlerin yanında Dogecoin topluluğu, Moonbirds ve DeGods gibi büyük toplulukların da desteğini almıştı. 8 Mayıs tarihinde kendi NFT koleksiyonunu çıkartan Ice Cube’un bu koleksiyonu çeşitli sebepler nedeniyle duraklatılmış ve yeniden satışa sunulacağı açıklanmıştı. Ice Cube tarafından yapılan açıklamada NFT koleksiyonunun 10 Haziran’da yeniden satışa sunulacağını belirtti. Ice Cube açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

“Geri çekildik ve dedik ki: Bu bize Altın seviyemizi yeniden düşünmek ve bunun için projemizdeki uzun vadeli planlarımızın oluşturulması için yeterli zamanı veriyor. Bu uzun vadeli bir oyun ve alıcıların anlamasını istediğimiz şey de tam olarak bu.”

Ligde bulunan 12 takımının her birinde parça başı 4.500 dolar olarak fiyatlandırılan 975 FEAT NFT’si bulunuyor. Ice Cube yeni NFT’lerin eski NFT’lere göre ek özelliklere sahip olduğunu da söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.