Fenerbahçe Token ile Öncelikli Kombine Sunulacak

Fenerbahçe Spor Kulübü, fan tokenı Fenerbahçe Token sahipleri için yeni bir avantaj duyurdu. Kulübün taraftar tokenı Fenerbahçe Token ile taraftarlar, öncelikli kombine satın alabilecek.

Fenerbahçe Token’dan Öncelikli Kombine Hakkı

200 kişi ile sınırlı olan Fenerbahçe Token sahipleri, öncelikli olarak kombine satın alma hakkına sahip olacak. Kullanıcıların FBSK uygulamasını indirmiş olmaları ve cüzdan bölümünde Fenerbahçe Token cüzdan kısmının aktif edilmiş olması yeterli.

Token sahipleri, 15 Haziran tarihinde faydalar bölümünden haklarını talep edebilecek. Böylece öncelikli kombine alma hakkı kazanacaklar.

200 adet ve üzerinde token’ı olan kişilerin faydalanabildiği öncelikli satın alma hakkı, 17 Haziran 2022 saat 13.00’da başlayacak ve 18 Haziran 2022 saat 08.59’da sona erecek. 

Son olarak işlem yapılabilmesi için aktif Fenerbahçe Passolig kartının olması zorunluluğunu da hatırlatmak gerekiyor.

Mart ayında Fenerbahçe Token’ın Avalanche ağına taşınacağı duyurulmuştu. Fenerbahçe Kulübü resmi Twitter hesabından yaptığı açıklamada ERC-20 tokeni olan FB Token’in, 1 Mart 2022 tarihi itibariyle bağımsız bir ağ olan Avalanche (AVAX) ağına taşındığını açıklamıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.