DeFiance Capital’in Kurucusu: Daha Bitmedik

Kripto para sektörü oldukça kritik ve zor bir dönemden geçiyor. Özellikle son dönemde birçok kritik gelişme yaşandı. Özellikle düşen piyasalar ve artan düzenleyici baskıları, kripto odaklı şirketlerin iflası hakkında bir takım iddiaların doğmasına da neden oldu. İddialar arasında ismi özellikle yer alan DeFiance Capital‘in kurusucu ise konu hakkında dikkat çeken bir açıklamada bulundu.

DeFiance Capital’in Kurucusu Sorunu Çözmek için Çalıştıklarını Açıkladı

Kripto para piyasaları 3 trilyon dolarlık altın günlerinden düşmeye devam ederken birçok kripto para şirketi alarma geçmiş durumda. Bitcoin başta olmak üzere kriptoların düşmesi, MicroStrategy gibi şirketlerin de oldukça etkilenmesine neden oldu. Bu şirketlerden birisi de DeFiance Capital. DeFi odaklı girişimlere fon sağlayan şirket, düşen piyasalar nedeniyle iflas edeceğine ilişkin iddialarla karşılaştı.

Twitter üzerinden daha bitmediklerini ve çalışmaya devam ettiklerini söyleyen DeFiane Capital CEO’su Arthur Cheong, şu ifadelere yer verdi:

“İşimiz bitmedi ve durumu çözmek için fiilen aktif olarak çalışıyoruz. Benim ve ekibimizin davranışları ve eylemleri tutarlıdır ve bu değişmeyecektir”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.