COİNBASE PİYASANIN GİDİŞATINA YENİK DÜŞTÜ

Kripto piyasasına vurulan büyük darbe sonrasında sistemlerin hepsinde düşüş yaşandı. Aslında bu darbeyi varlıklar kendilerine vurdu. Elbette enflasyon, faiz ve farklı krizler etkiledi. Ancak bu sisteme baş kaldırış olarak ortaya çıkan Bitcoin ve arkadaşları bir türlü pozitif ayrışma gösteremedi.

Anlık ve gündelik sıçramalar yatırımcının gözünde artık bir oyun olarak kaldı. 2022 yılında pek çok ilklerin yaşandığı piyasada büyük borsalarında can çekişmesine sahne oldu. Bunlardan biri de Coinbase. Amerika merkezli şirket, uygulama noktasında bir hayli geride. Coinbase uygulaması, kötü koşullarda sınıfta kaldı.

Coinbase kan kaydediyor

Kripto para borsası, gezinmeye devam ederken, platformun Google Play ve App Store’daki mobil uygulama indirmeleri tutarlı bir düşüş kaydediyor.

Uygulama zekası platformu Appfigures’a göre, tahminler, yeni Coinbase uygulaması için hiç iyi değil. İndirmeler, Ocak ve Mayıs arasında yaklaşık 2 milyondan 900.000’e yani %55 oranında düştüğünü gösteriyor. İlginç bir şekilde, yıldan yıla indirmeler Mayıs 2021’de kaydedilen 3,9 milyondan yaklaşık %79 düştü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.