Billium Müşterilerine Kopya Alım Satım Özellikleri Sunacak

BAE’nin (Birleşik Arap Emirlikleri) kripto ve blok zinciri endüstrisinde bu kadar popüler hale gelmesiyle birlikte, orada yeni girişimlerin ortaya çıkması daha mantıklı. Bu da tam olarak yeni bir kripto para birimi platformu olan Billium’un kurulması için kaçınılmaz oldu.

Yeni Kopya Ticareti Özelliği

Kripto endüstrisinde, kopya alım satım araçları hala nispeten yeni bir kavram. Temel olarak, kopya alım satım araçları, kullanıcıların gelişmiş ve deneyimli bir yatırımcının pozisyonlarını taklit etmelerini sağlıyor. 

Yeni bir trader, pozisyonlar ‘kopyalanırken’ gelişmiş traderların yapacağı tüm farklı ticaret pozisyonlarından potansiyel olarak yararlanabilir.  Bu özellik yeni yatırımcıların karlı yatırımlar yapmak için zamana, bilgiye, sabra veya beceriye gerek duymadıkları anlamına gelebilir.

Bu yüzden Billium, kripto borsasının bir parçası olarak yepyeni bir kopya alım satım özelliğini tanıttı. Yeni hizmet, temelde, ilgili herkese fayda sağlamayı amaçlıyor. Öncelikle yeni yatırımcılara yardım etmeye odaklanan bir modeldir.

Şu anda platform hala ‘Beta’ testinde. Ancak tüm çalışmalar bittiğinde, kullanıcılar Billium tarafından sağlanan ve yukarıda belirtilen kopya alım satım işlevini de içeren tüm farklı hizmetlerden ve özelliklerden yararlanabilecekler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.