Alchemy, Web3 Projeleri İçin Hibe Programı Başlatıyor

Birçok kripto odaklı şirket Blockchain ve Web3 teknolojileri ile ilgili çalışmalarını gerçekleştirmek için adımlar atıyor. Son olarak Blockchain geliştirici platformu Alchemy‘den geldi. Alchemy, Web3 projelerini finanse etmek için 25 milyon dolarlık bir hibe programı başlatıyor. 

25 Milyon Dolarlık Hibe Desteği

Alchemy, Web3 geliştiricilerini ve yeni başlayanları desteklemek için 25 milyon dolarlık bir hibe programı başlattığını açıkladı. Öyle ki kripto para piyasasındaki son düşüş birçok şirketin işçileri işten çıkarmasına ve projeleri küçültmesine neden olurken, Alchemy, bu düşüşü Web 3 projelerinin gelişmesi için bir zaman olarak görüyor.

Alchemy’nin Ekosistem Geliştirme Başkanı Paul Almasi, konu ile ilgili olarak şunları söyledi:

“Ekosistem kurucuları olarak, herkesin yeni teknoloji hakkında heyecan duymasına yardımcı olmanın ve aynı zamanda piyasadaki gerileme sırasında bile ekosisteme yeni geliştiriciler getirmenin bizim sorumluluğumuz olduğuna inanıyoruz.”

Başkan Almasi ayrıca Alchemy’nin NFT‘lerin faydasını artırmaya ve DeFi‘yi hem kurumlar hem de yatırımcılar için erişilebilir hale getirmeye adanmış projeleri finanse etmeyi düşünüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.